PRIVALUMAI

Nauda Jums, dirbant su advokate Loreta Paulavičiene

Jums pasisekė, jei jau turite savo advokatą arba jums pasiūlė patikimi pažįstami profesionalų kolegą. Išsirinkti Jūsų teises atstovaujantį specialistą yra labai sudėtinga. Rizikuojate ne tik savo pinigais ir laiku, bet ir brangia reputacija. Todėl leiskite trumpai papasakoti, kokias naudas gausite dirbdami su savo šeimos advokatu.

~20

Metų patirtis

100+

Bylų per metus

85%

Sėkmės atvejų


Išskirtinis dėmesys Jūsų atvejui

Per mėnesį imuosi nagrinėti iki 10 naujų bylų. Man, kaip profesionaliam, ilgametę patirtį turinčiam advokatui, tai nėra didžiulis krūvis. Todėl kiekvienam klientui skiriu maksimaliai daug laiko, kad išspręsčiau jo problemą.  Kaip šeimos advokatas žinau kiekvieną Jūsų istorijos detalę ir aplinkybes. O tai turi reikšmės bylų išsprendimo rezultatams -  apie 85% bylų baigtis yra palanki klientui. Nemažai bylų pasiekiamas taikus susitarimas, o tai irgi didelis pasiekimas iškilus krizinėms situacijoms.


Vertinu Jūsų laiką

Dirbu Jums patogiu grafiku – klientus priimu nuo 10 val. iki 19 val., o nuolatiniams klientams – neribotu grafiku. Tai reiškia, kad klientas gauna savalaikes ir kokybiškas paslaugas, neaukojant brangaus laiko, kurį skirtumėt kasdienei veiklai.


Žinau Jūsų istoriją

Pasibaigus bylai, dažniausiai klientas kreipiasi į mane ir kitais jam iškilusiais klausimais – esu visada pasiruošusi padėti, nes itin vertinu ilgametį bendradarbiavimą. Turiu klientų, su kuriais nuolat bendraujame jau 10-15 metų. Kai kurie klientai antrą kartą kreipiasi  praėjus net 10-čiai metų. Mes saugome klientų bylas, todėl lengvai galime jam pateikti jo prašomus duomenis, kuriuos jis dėl vienų ar kitų priežasčių yra praradęs arba tiesiog jų neberanda.


Jūsų bylą galiu spręsti mediacijos būdu

Būdama profesionali socialinio dialogo mediatorė (tarpininkė), skatinu ne bylinėjimasi, o abipusį šalių susitarimą. Visada sąžiningai pasakau ką aš galvoju apie bylos baigtį. Jeigu faktai rodo, kad yra galimybė pasiekti taikų susitarimą – skatinu tokį ginčo sprendimo būdą. 


ŽINUTĖ

Turite klausimų? Parašykite man.

Jūsų patogumui savo klausimus galite pateikti žinute. Atsakysiu kaip galima greičiau.